Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Lancia Delta -17

55 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 EUR
Fiat Linea -16  rent a car 43 EUR
Ford Focus -17  rent a car 51 EUR
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Lancia
Модел
Delta
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
 
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
VW Passat -15  rent a car 77 EUR
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 EUR
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 EUR
Masina za sladoled 1 390 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации