Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Hitno

850 ЕУР

Се продава од: Igor 08 јан. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Lancia
Модел
Lybra
Centralno,elektrika na stakla, zatemneti stakla, plin ,klima,NEregistrirana,pali vozi bez problem
Igor
 
070891981
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации