Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 02:53

Range Rover Evoque 2.2TD4 150KS 4X4 lux automatic 9G 2013

ЕУР

Објавени: ноем. 24 02:53
Прегледи: 334
RANGE ROVER EVOQUE 2.2TD4 150KS 4X4 LUX AUTOMATIC 9 SPEED/SUV
Произведено:2013 ГОД
Гориво:Дизел
Мотор:2200 cm³ •150KS EURO 5B
Менувач:AUTOMATIC 9 BRZINI
Врати:5
Киломтража:180000KM ОРИГИНИАЛНИ СО ПИСМЕНА НОТАРСКA ГАРАНЦИЈА.

TARGA:FF986HR

УВОЗ ОД МИЛАНО ИТАЛИЈА.РЕГИСТРИРАН ЦЕЛА ГОД НА МК ТАБЛИ.

100% Прва фарба без миту грам префарбан детал.Колата е без точка без грепка.Сите стакла фарови и штопови се иста бројка.
Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Сега сменето комплет масло и филтри.

4 Скоро нови MICHELIN зимски гуми,2 клуча

Опрема:
-RANGE ROVER BIG NAVIATION+MULTIMEDIA CD MP3 USB SD AUX BT
-LED Дневни светла
-БИ КСЕНОН ФАРОВИ
-АЛКАНТАРА+ КОЖА РЕКАРО САЛОН
-Ф1 шифтери на волан
-ПАРКТРОНИК 360°
-DRIVE SELECTOR:Normal,Mud,Snow,Gravel,Rock
-Кожен серво волан со команди
-Темпомат
-Двозонски климаторник
-Борд компјутер
-ESP
-ABS
-Електрика на сите прозорци и ретровизори
-Централно со дачеинско
-Магленки
-Изофикс
и друго.

Локација:На влезот на Крива Паланка до техничкиот преглед.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации