Оглас од претпријатие Објавени: септ. 26 2022 01:37

Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 150ks HSE 4WD

ЕУР

Објавени: септ. 26 01:37
Прегледи: 824
Аirbag • EPB – електрична паркинг кочница • RSC • ETC • DSC • EPAS - електронски серво управувач, помош при тргнување на нагорнина • Tемпомат • Паркинг сензори – напред и позади • Задна паркинг камера • Приклучници за напојување 12V + USB • Аудио систем • Систем за навигација • Интегриран телефонски систем со Bluetooth поврзување • Мултифункционален кожен волан со команди • Кожен ентериер • Електрично подесување на предни седишта • Дигитална клима во две зони • Електрично подесување на ретровизори • Terrain Response систем за управување во различи услови • Сензор за светло • Сензор за дожд • LED светла. • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема. Опис на линк

Olympia Motors Outlet

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.
Посети ја страната на нашата продавница

Јад.Магистрала 125,Скопје Маг.пат Скопје-Приштина

070288037/075216809/071383337

https://WWW.OMO.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации