Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 11:40

Land Rover Discovery Sport 2.0 Td4 150ks Pure 4wd MT

ЕУР

Објавени: септ. 23 11:40
Прегледи: 1184
Аirbag • EPB – електрична паркинг кочница • RSC • ETC • DSC • EPAS - електронски серво управувач, помош при тргнување на нагорнина • Приклучници за напојување 12V + USB • Аудио систем • Интегриран телефонски систем со Bluetooth поврзување • Aлуминиуски фелни • Мултифункционален волан со команди • Електрично подесување на ретровизори • Клима уред • Terrain Response систем за управување во различи услови • Сензор за светло • Сензор за дожд. • Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема. Опис на линк

Olympia Motors Outlet

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.
Посети ја страната на нашата продавница

Јад.Магистрала 125,Скопје Маг.пат Скопје-Приштина

070288037/075216809/071383337

https://WWW.OMO.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации