Објавени: мај 05 2022 11:13

Jonway elektricen cargo

ЕУР

Објавени: мај 05 11:13
Прегледи: 1021
👉 45-50км/ч маскимална брзина
👉 5 часа полнење
👉 120км опсег со едно полнење
👉 800км максимално оптоварување
👉 Димензии на карго простор:
Должина - 117 см.
Широчина - 116 см.
Височина - 100 см.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации