Оглас од претпријатие Објавени: јан. 11 2023 11:27

Mazda CX-7 2.2D 175ks 4x4 kamera TV navi full 2010 MT Auto

ЕУР

Објавени: јан. 11 11:27
Прегледи: 1760
mazda cx-7 2.2 d 175 ks, fejslift perfektna
- 186000 km so servisna kniska i fakturi od mazda
- 2 klucevi
- 100% garancija za km

- bosse muzika so pojacalo i woofer
- 6+1 brzini manual menuvac
- tempomat
- 2 televizori
- kamera
- park senzori
- navigacija
- dvd usb mp3 aux tv telefon sc card mmc
- bluetooth, telefon aux, komandi na volan
- recaro sedista so el podesuvanje i memorii
- greaci na sedista
- alu bandazi so novi gumi 2021
- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- kozen servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- 12 airbags
- abs, esp, srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- aux in
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- najdobriot motor so potrouvacka 5 l/100 km
- ne e udirana ne e farbana nema grebani kopcinja nema grebanici
- kolata e na realni ** 186000 km ** so servisna kniska
- servisna kniska 100% garancija za kilometri
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** motorot e bukvalno nov bez sumovi bez kapka maslo
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto
** najdobrata mazda cx7 cx 7 na pazarot

--- kolata e uvezena....plateni davacki ---

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220

Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации