Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mazda 626 1999

1 300 ЕУР

Се продава од: Koce 30 ноем. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mazda
Модел
626
Во одлична состојба спремна за тахи, регистрирана до Јули 2019 со зелен картон со фул опрема. Тел број за контакт 071308789 Коце
Koce
 
071308789
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации