Објавени: апр. 14 2019 11:09

MAZDA 3 1.4i 82ks FULL OPREMA UVOZ GERMANIJA

ЕУР

Објавени: апр. 14 11:09
Прегледи: 187
.KOLATA E DONESENA SO VOZENJE OD GERMANIJA ZACUVANA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA ENTERIER I EXTERIER PERFEKTNI BEZ GREBANICI PRVA FARBA GARANCIJA 6 MESECI KUPENA OD PRIVATNO
MAZDA 3 1.4i 62KW/82KS MADE IN JAPAN
FULL OPREMA,
KLIMATRONIK, RADIO CD,ABS,ESP BORDKOMPJUTER,ABS.ESP EL.NA PPROZORI,EL.NA SEDISTA I VOLAN, ZENTRALNO,IMA MNOGU OPREMA ITN..
4 NOVI GUMI
NAJMALA POTROSUVACKA OD 5L NA 100km
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA EXTRA CENA.....
078 265 233 VIBER
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации