Објавени: фев. 08 2020 04:30

MAZDA 3 1.6D GT EDITION EURO5 FULL OPREMA UVOZ GER

ЕУР

Објавени: фев. 08 04:30
Прегледи: 238
Kolata e donesena od germanija so vezenje.
Ednistvena vo mk so motor 1.6 dzel 109 ks najdobriot i najekonomicem motor potrosuvacka samo 4 litri na 100 km
Kolata e so najvisokoti nivo na oprena.
- Klimatronik dual
-Start/stop
-RVM (sisten za pretenje i samo zapiranje)
-BOSE ozvucuvanje fabricko
-Radio CD MP3 so 6 CD AUX
-Tenpomat
-Navigacija
-DSC
-2 fabricki klucevi
I MNOGU DRUGO
SERVIS E NAPRAVEN PRED 12 000 KM
PRATENO CARINA
DRUGO INFO NA TELL
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации