Објавени: септ. 08 2022 12:42

Mercedes - Benz A180 CDI AVANTGARDE 2006

ЕУР

Објавени: септ. 08 12:42
Прегледи: 430
Се продава Mercedes - Benz A180 CDI AVANTGARDE 2.0 - 80Kw (110KS) 2006 година

Од опрема поседува
- Автоматски светла
- ABS - Анти блокаден систем
- Предни паркинг сензори
- Задни паркинг сензори
- Воздушни перници
- Мануелен клима уред
- Команди на управувач
- Управувач подесив по височина
- Управувач обложен со кожа
- Полукожни седишта
- Алуминиумски прагови
- Патосници платнени - оригинални
- Рачна кочница обложена со кожа
- Далечинско отклучување на автомобилот
- Мултифункционален борд компјутер
- Електрика на предни прозори
- Електрика на ретровизори
- Возачко седиште подесиво по висина
- Сензор за дожд
- Светла за магла
- Хромирани лајсни
- Затемнети задни стакла и петта врата
- Делива задна клупа 60:40
- Резервно тркало со целосна големина
- Алуминиумски фелни 16" (Нови гуми)
- Дигалка и алат
- Сервисна книшка
- ISOFix за детски седишта
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации