Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz A160 CDI klima uvoz od Germanija

4 600 ЕУР

5 200 ЕУР

Се продава од: Mercedes 30 ноем. 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 160
Mercedes A160 CDI
2006 Godina na proizvodstvo so pominati 170 000km.
Kupena i uvezena vozejki od Germanija, vo besprekorna sostajba bes tehnicki i opticki zabeleski.


Oprema:
2 para Gumi (Aluminiumski bandasi so Pirelli gumi
+ Celicni bandasi so originalni radkapni i Fulda gumi )
2 x Originalni kluca
Klima
Euro Kuka na kluc
Greaci na sedista
Multifunkcionalen volan
Senzor na svetla
Senzor za dozd
Fabricko Radio/CD
Maglenki napred i nazad

Poveke informacii na tel: 078 348 222
Mercedes
 
078348222
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации