Оглас од претпријатие Објавени: јул. 01 2022 01:22

Mercedes-Benz A 180cdi 2006 navi 6 brzini klima novo full

ЕУР

ЕУР
Објавени: јул. 01 01:22
Прегледи: 1323
mercedes a 180 cdi 80kw 109ks god 2006 facelift 6 brzini nov uvoz germany 🇩🇪🇩🇪 plateni se site davacki do registracija kolata e vo bezprekorna sostojba maximalno socuvana i odrzuvana parking senzori 2 orginalni kluca 4 novi gumi kolata e fabrika so full oprema extraa💥💥
klima
bord kompijuter
tempomat
abs
esp
airbag
greaci vo sedista
parking senzori
servo volan
podesuvanje na volan
komandi na volan
elektrika na retrevizori
elektrika na stakla
centralno zaklucuvanje
dalinsko zaklucuvanje
maglinki
alarm
cd
full
Опис на линк

Best cars Dooel

Best cars Dooel
BEST CARS DOOEL VI NUDI GOLEM BROJ POLOVNI AVTOMOBILI PO POVOLNI CENI AVTOMOBILITE SE MAXIMALNO SUCUVANI I ODRZUVANI SO SERVISNI KNISKA UVEZENI OD AVSTRIJA 🇦🇹🇦🇹SO VRVEN KVALITET DOJDETE I UVERETESE NIE SME SEKOGAS ZA VAS Best Cars💪
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Best cars Dooel
BEST CARS DOOEL VI NUDI GOLEM BROJ POLOVNI AVTOMOBILI PO POVOLNI CENI AVTOMOBILITE SE MAXIMALNO SUCUVANI I ODRZUVANI SO SERVISNI KNISKA UVEZENI OD AVSTRIJA 🇦🇹🇦🇹SO VRVEN KVALITET DOJDETE I UVERETESE NIE SME SEKOGAS ZA VAS Best Cars💪
077801000

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации