Објавени: септ. 25 2022 09:20

Mercedes – Benz A180 cdi Elegance

ЕУР

Објавени: септ. 25 09:20
Прегледи: 820
Mercedes – Benz
A180 cdi Elegance
Proizveden dekemvri 2006 g.
dizel
Izminati 238 000 km.
menuvac racen
karoserija: хеџбек
Registiran do fevruari 2023 g.
80kw/109 ks
euro 4
6 + 1 brzina
Ekonomicna, klima,
Elektrika na site prozori
Redovno servisirana
CENA 3700 evra
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Kontrola kaj serviser – po vas izbor

Telefon za kontakt: 071/345 - 215
Mite
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации