Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C 200 CDI redesign

2 200 ЕУР

Се продава од: Peco 30 ноем. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
200
Se prodava Mercedes C200 CDI 76kw 101hp
Voziloto e vo dobra sostojba bez problem.
Ima korozija
registriran do maj 2019

potrosuvacka 5l/100km
Peco
 
075893394
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации