Објавени: авг. 11 2015 10:16

Mercedes C200 CDI -05

ЕУР

Објавени: авг. 11 10:16
Прегледи: 49
SE PRODAVA MERCEDES C200 CDI, 2005 godina.

-zelen karton, euro 4
- registracija do 2017g
-novi plocki
-novi amortizeri
-zimski gumi

voziloto se naogja seuste vo germanija, po dogovor ke vi bide dostaveno do makedonska granica
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации