Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz B180 cdi servisna kniska uvoz od Germanija

5 499 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Авто Барон Вчера 13:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Авто Барон

Авто Барон

18 Огласи во продавницата

Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija 4 199 EUR
Nissan Qashqai 1.5 DCI 78kw nova servisna kniska 8 899 EUR
Ford Focus 1.6tdci unikat uvoz Germanija 6 499 EUR
Ford Focus 1.8 TDCI 85kw perfektna servisna kniska 4 750 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 180
kolata e vo besprekorna sostojba od prvi gazdi kupena so redovni servisi potvrdeno so servisni dokumenti novi gumi i napraveno komplet servis nemate nikakvi davacki po nejze osven registracija karoseriski e prva boja moze da si ja proverite vo bilo koj servis po vas izbor
full oprema
plateni se site davacki do registracija


.**** povelete vo avto baron ****


raspolagame so poveke vozila:

bmw 320d a6 320 d 530d 530d

audi a4 1.9 tdi 2.0 tdi

peugeot 307 207 407 107 308

mercedes a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220
c200 c 200 180 a 160

vw golf passat touran tiguan polo

fiat stilo bravo punto panda

opel meriva zafira corsa astra insignia vectra

ford fiesta focus c max s max fusion mondeo

mazda 6 3

alfa 147 159

seat ibiza leon altea focus

renault megane clio scenik

категорија: моторни возила / автомобили

се продава од:


avto baron
hristo tatarcev 276
потврден огласувач
076521251
Авто Барон
Авто Барон- кога сте по потрага на половен автомобил изберете Нас! Во нашиот авто плац, ќе пронајдете, широк избор на автомобили кои се во одлична состојба. Автомобилите се со одличен квалитет, максимално сочувани. Ние, нашиот увоз на автомобили го правиме од европските држави како Германија, Словенија, Швајцарија и др. Сите автомобили се купени од прв газда, редовно сервисирани, доколку сакате тоа може и Вие самите да го проверите во кој сакате овластен сервис за автомобили. Модели на автомобили кои ги поседуваме во нашиот авто плац се : - Lancia Ypsilon - Peugeot 508 - Opel Astra - Opel Zafira - Bmw 116 - Renault - Sealt leon - Toyota итн. Автомобилите кои се во нашиот авто плац се најчесто, автомобили во одлична состојба, максимално сочувани, проверени. Ние од наша страна Ве советуваме, пред да сакате да купите некој автомобил, може да дојдете во нашиот продажен плац да го погледнете да го пробате истиот, со тоа ќе добиете реална слика на автомобилот, за кој сте заинтересирани за купување. Ние сме тука да Ви помогнеме за да го изберете најдобриот автомобил кој одговара на вашите потреби и согласно вашиот буџет кој може да го издвоите за автомобил. Нашата локација е во Скопје, населба Кисела Вода- Припор, ул, Христо Татарчев бр 276. Ве очекуваме да не посетите! Може и да ја посетите и нашата продавница на Pazar3.mk каде што имаме широк асортиман на автомобили од различни брендови, за сечиј вкус. Информации за контакт : 076521251 avtobaron19@gmail.com Ве очекуваме !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул. Христо Татарчев бр 276 Прикажи на мапата
076521251
Авто Барон
 
076521251
Авто Барон

Авто Барон

18 Огласи во продавницата
VW Polo 1.2 51kw servisna kniska perfektna 5 650 EUR
Hyundai i30 1.6CRDI 66kw uvoz Germanija 5 199 EUR
Peugeot 407 1.6 HDI 80ks sport perfektna servisna kniska 4 999 EUR
VW Fox 1.2 klima servisna kniska nova 3 199 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации