Оглас од претпријатие Објавени: авг. 17 2022 03:11

Mercedes Benz B 150 benzin

ЕУР

Објавени: авг. 17 03:11
Прегледи: 403
Се продава Mercedes Benz B 150 benzin, 70 kw, 2007 година на производство, неувезуван, прв сопственик, поминати 174.000 км, во одлична состојба, опремен со автоматска клима, радио цд, централна брава со далечински, електрика на сите стакла, алуминиумски фелни и др. Регистрација до Декември 2022. Опис на линк

Avto Cajka

Golem izbor na polovni vozila, novi vozila od gamata na Peugeot,Hyundai, Toyota, Ford i Honda, zamena staro za novo i staro za staro, avtoservis i avtolimarija, golem izbor na gumi i avto stakla za site vidovi vozila
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Golem izbor na polovni vozila, novi vozila od gamata na Peugeot,Hyundai, Toyota, Ford i Honda, zamena staro za novo i staro za staro, avtoservis i avtolimarija, golem izbor na gumi i avto stakla za site vidovi vozila

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации