Објавени: јул. 24 2021 07:05

Mercedes-Benz B 200 uvoz od Norveska

Објавени: јул. 24 07:05
Прегледи: 328
Колата е внесена од Норвешка 2019 година и е регистрирана на бугарски таблици .
Телефон за повеќе информации 004790169253 на Viber
Цена под договор!!!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации