Објавени: ноем. 23 2022 11:37

Mercede Benz C200 CDI 75KW unikat bez mana

Објавени: ноем. 23 11:37
Прегледи: 214
MERCEDES C200 CDI 75KW 2000GODINA

VOZILOTO E REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON

SERVISIRANO KOMPLET

4 NOVI ZIMSKI GUMI

PRV GAZDA

VOZILOTO E BEZ DOPLONITELNI VLOZUVANJA

STEGNATO BEZ DA TROPNE BEZ DA KRCNE

SAMO ZA REALNI CENITELI NA CISTO NOV MERCEDES KOJ SAKA MOZE PROVERKA VO SERVIS PO VAS IZBOR

INFO SAMO NA TELL

078586890
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации