Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 19 2022 10:00

MERCEDES C 200CDI AVANGARDE-10

ЕУР

Објавени: ноем. 19 10:00
Прегледи: 1314
MERCEDES C 200CDI AVANGARDE
GOD NA PROIZV.12/2009
POM KM.204.000
OPREMA:KLIMATRONIK 8*aAIRBAG CENTRALNO ABS SERVITRONIK AL.BANDASI BORDKOMPJUTER
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070305695
071304420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации