Оглас од претпријатие Објавени: јул. 13 2022 10:30

Mercedes Benz C200 CDI avandgarde 08

ЕУР

Објавени: јул. 13 10:30
Прегледи: 2056
MERCEDES C200 CDI AVANGARDE
God na proizv.12/2007
Pom km.216.000
full oprema
Plateni davacki do reg.

Autologistik
070305695
071304420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации