Оглас од претпријатие Објавени: дек. 09 2022 07:26

MERCEDES-BENZ C220CDI 2.2CDI FACELIFT NAVI KOZHA MAKSAUTO

Објавени: дек. 09 07:26
Прегледи: 369
🔊🔊NOVO NA PAZAROT🔊🔊
➡️➡️2012GODINA⬅️⬅️
💯💯230000km(GARANCIJA)💯💯
-WDD2040011A558388(број на шасија за проверка на возилото)
Модел:MERCEDES BENZ C-220CDI 2.2CDI EURO5 AVANGARDE AUTOMATIC/SUV
Год:2012 Год
Гориво:Дизел
Мотор:2.2cdi cm³ •Еуро5
Менувач:Automatic 7G TRONIC
Километри:230000KM Оригинални 100%
Увоз од ИТАЛИЈА.
Прва фарба насекаде без грам префарбан детал,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка со гаранција.
Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.
Два оригинални клуча
Опрема:
-NAVI Мерцедес COMAND + (,ЦД МП3,БЛУТУТ,)
-шифтери на волан
-Кожен салон со електрика
-MERCEDES Xenon Фарови
-Кожен волан со команди
-Климатроник двозонски
-Борд Компјутер
-Tемпомат
-Парктроник
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички Мерцедес
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки
и мн друго.
Опис на линк

MAKS AUTO EKSLUZIV DOOEL

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
078815881

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации