Оглас од претпријатие Објавени: дек. 10 2022 10:05 Моментално гледате: 1

Mercedes-Benz C 200 CDI blueEfficiency 2010 top sostojba

ЕУР

Објавени: дек. 10 10:05
Прегледи: 728
Моментално гледате: 1
Mercedes C 200 CDI "BlueEfficiency" 2010 God vo Makedonska Sobracajna, 6 Brzinski Menjac. Kolata e uvezena od sega i e Reg do 9 Mesec 2023 God. Sega e Napraven Servis "Ulje i Filtri pred 500 KM". Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna mala mana.
Od Oprema ima:
-NAVIGACIJA
-TEMPOMAT
-XENON
-KLIMATRONIK (Dvozonska)
-BORD KOMPJUTER
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-ELEK SEDISTA
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI
-CD RADIO FABRICKI SO AUX
-NASLONJAC ZA RAKA
-MAGLENKI
-CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
-ALUMINSKI BANDASI 17 Col
-MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA, ZA ZAMENA CENATA E 9.500 € A ZA KESSSS IMA PROSTOR ZA PAZARENJE SAMOO NA LICE MESTOO..
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации