Оглас од претпријатие Објавени: дек. 05 2022 09:15

Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde redizajn top sostojba

ЕУР

Објавени: дек. 05 09:15
Прегледи: 949
Mercedes C 220 CDI(150Ps) "Avantgarde" Automatik Menjac “Re-Dizajn Model" 2006 God vo Makedonska Sobracajna. Kolata e Uvezena i e Reg do 8 Mesec 2023 God. Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna mala mana.
Od Oprema ima:
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-KOZEN INTERIER
-KLIMATRONIK (Dvozonska)
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-ELEK SEDISTA
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI
-ABS, ESP, AIRBAG
-NASLONJAC ZA RAKA NAPRED I NAZAD
-CD RADIO FABRICKI
-CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
-MAGLENKI
-ALUMINSKI BANDASI 17 COL SO ZIMSKI GUMI
-OPOMENA: KOLATA SE PRODAVA SAMO KEESSSS...
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации