Објавени: окт. 16 2021 07:10

Mercedes-Benz C270 CDi Avantgarde

ЕУР

Објавени: окт. 16 07:10
Прегледи: 254
Се продава Мерцедес С270 125kW со фул опрема, редовно одржуван, гаражиран, направен сервис ново масло Castroll со сите филтри, нови дискови и плочки. регистриран до 15.07.2022 со монтирани 4 нови зимски гуми sava escimo
Контакт 070399080
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации