Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C 320 AMG Line

14 000 ЕУР

Се продава од: Alban 29 ноем. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 320
Mercedes vo top sostojba, dovezen od Svajcaria.
Registriran na 21.06.2018 so zelen karton full servisiran.
Za povekje informacii javete se.
Alban
 
071442435
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации