Објавени: ноем. 07 2022 08:37

MERCEDES BENZ E 200d (2200 cm3) PERFEKTEN

ЕУР

Објавени: ноем. 07 08:37
Прегледи: 1010
MERCEDES BENZ E 200d (2200 cm3) euro6 automatic 9g tronic/sedan
год:2016 год
гориво:дизел
мотор:2.2cdi • еуро 6c
менувач:automatic 9g tronic
километри:188000km оригинални

увоз од милано италија.регистриран цела год на мк таблички.

прва фарба насекаде без грам префарбан детал,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка со гаранција.

возилото е екстра добра состојба.мотор,дизни,менувач,турбо одлични.без да скрцне или тропне.се работи до последно копче.

два оригинални клуча,4 нови гуми зимски

опрема:
-навигација мерцедес comand(,цд мп3,аух,сд,усб,блутут,)
-кожен салон со електрика
-подгрев на седишта
-партроник 360 и паркинг камера
-дневни лед светла
-mercedes intelegent led фарови
-ф1 шифтери на волан
-амбиентално освестлување на интериер во повеќе бои
-lane keep assist
-attetion assist
-читање на сообраќајни знаци
-кожен волан со команди
-климатроник двозонски
-борд компјутер
-tемпомат
-електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-алу фелни фабрички мерцедес 17ki
-есп
-абс
-isofix
-mагленки
и мн друго.

29000evra

070208688
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации