Оглас од претпријатие Објавени: авг. 03 2022 11:45

Mercedes Benz E220 CDI cabrio avantgarde15

ЕУР

Објавени: авг. 03 11:45
Прегледи: 921
MERCEDES E220 CDI CABRIO AVANGARDE
God.na proizv.12/2014
Pom.km. 163.000 so servisna kniska
Full Oprema
Uvezena od Belgija
Registrirana do 24.06.2023god so zelen karton.

Autologistic
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации