Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 300 hybrid moze zamena

0 ЕУР

Се продава од: vlatko Вчера 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 300
Voziloto e vo odlicna sostojba !!! Full oprema !!!

Mozna zamena !
vlatko
 
071228243
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации