Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 ЕУР

Се продава од: Goran Stefanov 30 ноем. 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Voziloto e vo perfektna sostojba,so ful oprema i site plateni davacki so registracija,uvezeno e od CH i e kako od salon
Goran Stefanov
 
071230662
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации