Оглас од претпријатие Објавени: јул. 31 2022 10:10

Mercedes-Benz GL 320 dizel

ЕУР

Објавени: јул. 31 10:10
Прегледи: 1168
2008 god 3.0 V6 224 ks 7 brzini Avtomatik 4x4 267.000 km registriran i servisiran so novi gumi bez vlozuvanja 7 sedista Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

SLEP SLUZBA Kumanovo +389 71 280 111
070313664 https://www.pazar3.mk/MARBO

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации