Објавени: јул. 24 2017 08:04

Mercedes ML 270 CDI FaceLift

ЕУР

Објавени: јул. 24 08:04
Прегледи: 9
Se prodava Mercedes ML270 CDI 2001godina FaceLift

Registriran do:12.12.2017


Oprema:
Klimat 2
Kozen Enterier
Kozen Volan
ABS,SRS
Airbag x6
Automatik-Tiptronik
Tempomat
Limit
Xenon
BiXenon Farovi
Maglenki
Prskalki na Farovi
El.Retrivizori
El.Sobirane na Retrivizori
El.Prozori
El. Predni Sediste
Radio So CD AUX USB

Kolata e vo mnogu dobra sostojba
Moze da se proveri

Moze zamena

Kon:071324294
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
071324294

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации