Оглас од претпријатие Објавени: авг. 10 2022 12:20

Ssangyong Rexton 2,7 cdi 4x4 Facelift Mk.

ЕУР

Објавени: авг. 10 12:20
Прегледи: 3964
Ssangyong rexton redizajn facelift, juzna korea uvezen od ch. mercedes ml motor menjac podvozje 2,7 cdi, 4x4 navigacija najgolem vo svoja klasa, odlicni performansi kako audi q7 bmw x5 jeep a pomal potrosuvac i poeftin za odrzuvanje reg. do 10. 2022g. so 3 original kluca, cuvano i redovno servisirano stegnato vozilo. Proiz, 2007, prva reg 03.2009g Moze zamena so moja ili vasa doplata !!! Опис на линк

bodi pro

Privatno lice prodava koristeni spravi od rasturen bodibilding i fitness klub
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Privatno lice prodava koristeni spravi od rasturen bodibilding i fitness klub
078305130

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации