Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 23 2022 12:26

MINI COOPER 1.6 D -09 CISTo nov Maksauto M

ЕУР

Објавени: ноем. 23 12:26
Прегледи: 1020
MINI COOPER 1.6 D-09 66 kw ЧИСТО НОВ

Година на производство 2009
Прва регистрација 11/2009
Увоз од Италија
Реални 153000 km
Платени сите давачки до регистрација
Проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни замаец.- Клима
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи фабрички
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
и уште многу опрема

Возилото е како ново без фарбаници и гребаници со прекрасен ентериер.

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице местоОпис на линк

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација .
Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество.
Сите возила се директен увоз од Италија и Германија 
Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација .
Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество.
Сите возила се директен увоз од Италија и Германија 
Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Kriva Palanka 077738126 070235235

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации