Објавени: септ. 23 2022 12:47

Mini Cooper D 1.6HDi 109hp 2008g

ЕУР

Објавени: септ. 23 12:47
Прегледи: 150
Mini Cooper D 1.6HDi 109hp 2008g

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA, REDOVNO ODRZUVANA I SERVISIRANA, NA 100% REALNI 149oooKM SO SERVISNA ISTORIJA VODENA VO OVLASTEN SERVIS, POSEDUVA VISOKO NIVO NA OPREMA: POLUKOZNI SEDISTA, KOZEN TROKRAK VOLAN, AVTOMATSKI SVETLA, KLIMA, AMBI LIGHTS SO PROMENA NA BOI, ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI, STAR STOP SISTEM, RADIO CD AUX BLUETOOTH, FABRICKO OZVUCUVANJE, ALU BANDASI SO 4 NOVI GUMI, 2 KLUCA.

CENA: 5390e

INFO:
072 245 511
078 478 690
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации