Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 12:36

Mini Cooper One 1.4i facelift 10

ЕУР

Објавени: септ. 23 12:36
Прегледи: 1324
MINI COOPER 1.4i FACELIVT
god na proizv 12/2009
pom km 170000
full oprema:10xairbag klimatronik abs sevotronik maglenki stabilkontroll bordkopjuter el.stakla,el retrovizori......
So viziloto odatbuste eden par bandasi so gumi.
Voziloto e vo mnogu dobra sostojba.
Registrirano do 12.04.2023god

Autologistik
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации