Објавени: јун. 27 2022 10:09

Mitsubishi Colt 1.5 CDTI

Објавени: јун. 27 10:09
Прегледи: 222
UVEZEN AVTOMOBIL OD GERMANIJA VO OVAA SOSTOJBA
OPREMA

KLIMA
CENTRALANA BRAVA X DVA KLUCA
SERVO VOLAN
ABS
ESP
4 X AIRBAG
HALOGENKI SVETLA
AL BANDASI ORGINAL 16 KI
2 X ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRIKA RETROVIZORI
KOZEN VOLAN MENUVAC
ZATEMNETI FABRICKI STAKLA NE FOLII

KOLATA VOZI MOTOR 1.5 CDI MERCEDES SO LANEC

TEHNICKI E PERFEKTNA I NADVOR I VNATRE SE FABRICKO ORGINALNO ZDRAVA KOLA

SE PRODAVA CARINA PLATENO HOMOLOGACIJA NAPRAVENO PREVEDENI DOKUMENTI TOJ STO KUPUVA SAMO REGISTRACIJA

PARKIRANA E BITOLA GORNO ORIZARI 300 METRI OD LUK OIL

070730681
075208328
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации