Оглас од претпријатие Објавени: јун. 27 2022 01:24

Mitsubishi Colt 1.3 registrirana Mobil Stef

ЕУР

Објавени: јун. 27 01:24
Прегледи: 607
mitsubishi colt 1.3 benzin
2008 godina
registriran do april 2023 god
full oprema
kolata e vo perfektna sostojba
napraven e komplet servis
avto plac mobil stef
Опис на линк

Avto Plac Mobil - Stef

Avto Plac za prodazba i zamena na polovni vozila
Посети ја страната на нашата продавница

Lazar Dimitrov br.32a

078403327

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации