Оглас од претпријатие Објавени: мар. 12 2021 10:08

Nissan Juke 1.5 dci Pro Avto Market

ЕУР

Објавени: мар. 12 10:08
Прегледи: 23
📍Nissan Juke 1.5 dci 2011 136000 km servisna kniska

✅1,5 dci 106ks
✅klimatronik
✅auto lock
✅aux
✅bluetoot
✅tempomat
✅kozen volan so komandi
✅elektrika na site stakla
✅skloplivi retrovizori
✅alarm
✅18** aluminiumski felni so novi gumi
✅elektrika na retrovizori so avtomatsko sobiranje i otvaranje
✅dva kluca

- Voziloto e na orginalni kilometri prva farba nasekade nema nitu eden prefarban detal
- Nemate dopolnitelni vlozuvanja
- Nema nitu eden mehanicki problem
(мoznost za proverka vo ovlasten servis)
- Garancija za ispravnost na voziloto
- Vase e samo da vozite vnimatelno i bezbedno! 🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗

Za poveke informacii na mobilen :

☎️078 364 334☎️

✅PRO Avto Market ✅👀078 364 334
071 817 249
Опис на линк

Pro Avto Market

123
Посети ја страната на нашата продавница

ulica 7 br 44 Dolno Lisice Skopje

078364334

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации