Оглас од претпријатие Објавени: окт. 16 2023 11:53

NISSAN QASHQAI 1.6DCI 130KS 4X4 TEKNA 2013GOD

ЕУР

Објавени: окт. 16 11:53
Прегледи: 85
NISSAN QASHQAI 1.6DCI 130KS 4X4 2013 GODINA FULL OPREMA TEKNA NAVI KAMERA ALI FELNI PANORAMA ODLICNA SOSTOJBA DVA KLUCA REGISTRIRAN CELA GODINA Опис на линк

Oglasuvac

Oglasuvac
Посети ја страната на нашата продавница

Ilinden

078448842

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации