Оглас од претпријатие Објавени: авг. 04 2022 11:16

Nissan Qashqai Tekna 1.5DCI 105ks uvoz Germanija 2009 NOVO

ЕУР

Објавени: авг. 04 11:16
Прегледи: 590
Nissan Qashqai Tekna 1.5DCI 77kw 105ks Godina 2009 Full oprema funkcionalno sve 4 novi gumi so al bandasi 2 kluca Servisna kniska 182.000km Od prv sopsvenik Uvezeno od Germanija so plateni davacki do registracija, Voziloto e kako novo redovno servisirano i odrzavano domakinski povekje info 077 742 464 /070 367 472 Cena 8200€

Avto St-Si placot se naogja vo Naselba Pintija na samiot pat sproti Mlecniot restoran Vatasa
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации