Оглас од претпријатие Објавени: мај 02 2023 04:18

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO KOZA 4X4 - 08.MT Auto

ЕУР

Објавени: мај 02 04:18
Прегледи: 15
OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS COSMO KOZA 4X4 UVOZ CH
- SERVISNA KNISKA 170000 KM , NOVA UNIKAT -
- 100 % GARANCIJA ZA KM -

- 4 X 4 POGON NA 4 TRKALA
- KOZEN ENTERIER
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- TEMPOMAT
- GREACI NA SEDISTA
- KOMANDI NA VOLAN
- PARKING SENZORI I NAPRED I NAZAD
- BLUETOOTH
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- ALU BANDAZI ORIGINAL OPEL SO NOVI GUMI 2021
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO VO OPEL
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 170000 KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR NA OPEL CDTI
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE


-- UVEZENA OD SVAJCARIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com

___________________________________
imame poveke vozila
___________________________________
www.mt-auto.com
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации