Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 03:49

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:49
Прегледи: 156
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2012 GOD
-Nov Uvoz
-1.7 cdti 81 kw euro5 motor
-2012 god
-Klimatronik
-Tempomat
-Usb,Bluethoot
-Kozen Volan
-Komandi Volan
-Aluminski Bandasi
-5999 eu
-071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
156

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации