Објавени: окт. 01 2023 04:12

OPEL ASTRA H 1.3 CDTI; 2006год. (90hp) *РЕГИСТРИРАНА СО *З

ЕУР

Објавени: окт. 01 04:12
Прегледи: 7
OPEL ASTRA H 1.3 CDTI; 2006год. (90hp)

*РЕГИСТРИРАНА СО *ЗЕЛЕН КАРТОН* ДО 12.06.2024 ГОДИНА;
*ПОМИНАТИ: 223000 км;
*НАПРАВЕН РЕДОВЕН СЕРВИС НА 29.05.2023г.;
*ПОГОДНА ЗА ВОЗАЧ ПОЧЕТНИК;
*МАЛА ПОТРОШУВАЧКА;
*ЕВТИНА РЕГИСТРАЦИЈА И ЗЕЛЕН КАРТОН (3690 денари);
*2 летни гуми 2020г.;
*2 зимски гуми;
*ЗАТЕМНЕТИ ЗАДНИ СТАКЛА – АТЕСТИРАНИ;
*ПРОМЕНЕТИ 2 ПРЕДНИ АМОРТИЗЕРИ НА 27.06.2022г. – под гаранција;
*НОВ АКУМУЛАТОР – под гаранција;

-МАГЛЕНКИ;
-КЛИМАТРОНИК – лади одлично;
- ANDROID MULTIMEDIA (видео/радио/bluetooth);
-СЕРВО ВОЛАН СО ПОДЕСУВАЊЕ;
-ABS;
-ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЛА И РЕТРОВИЗОРИ;
-ЦЕНТРАЛНО;
-2 КЛУЧЕВИ ;
Преку неделата колата е во Скопје, за викенди во Битола.
078283863
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
7
078283863

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации