Објавени: јун. 07 2022 03:57

Opel Astra H 1.9 GTC 120hp 88kw 2005

ЕУР

Објавени: јун. 07 03:57
Прегледи: 1696
Се продава Opel Astra H 1.9 GTC 120hp/88kw 2005г.
Колата е регистрирана до мај 2023.
Редовен сервис.
+ 4 зимски гуми.
Колата е зачувана и е во одлична состојба, може да се проба во секое време.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации