Оглас од претпријатие Објавени: јун. 14 2022 06:48

Opel Astra J 1.7 CDTI 2012

ЕУР

Објавени: јун. 14 06:48
Прегледи: 733
opel astra j 1.7 cdti,
god.na proizvodstvo 2012,
81 kw 110 ks,
klimatronik,
bord kompjuter,
tempomat,
c.brava,dalecinsko,
el.stakla,el.retrovizori,
6x air bag,
uvezena od germanija,carineta i registrirana.(prva registracija)
napraven golem servis:rebrast kais,vodna pumpa,site filtri i maslo!

Опис на линк

TOME

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI VOZILA OD STRANSTVO.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации