Објавени: септ. 24 2022 10:28

Opel Astra 1.7 Sedan Isuzu motor

МКД

Објавени: септ. 24 10:28
Прегледи: 1344
➡️ Opel Astra➡️ 2013 god ➡️ 1.7 cdti ➡️ 96 kw ➡️ 205.000km ➡️ Oprema: *Aluminiumski bandazi *Navigacija *Led dnevni svetla *ABS kocnici *ESP kontrola na prolizguvanje *Multimedija,aux,usb,Bluetooth *Bordkompjuter *Parking senzori *Kozen volan *Komandi na volan *Tempomat *Centralno zaklucuvanje *Elektrika na prozori i retrovizori *Svetla za magla *Senzori za dozd i svetla * Euro kuka *Golem servis napraven Plateni davacki do registracija. ☎️078/889-479☎️
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации