Оглас од претпријатие Објавени: дек. 06 2015 11:01

Opel Astra 1.9cdti 120ks cosmo 2006

ЕУР

Објавени: дек. 06 11:01
Прегледи: 137
opel astra 1,9 cdti 88kw 120ks najdobriot motor so 6brzini proizvedena dekemvri 2005 prva registracija 2006god cosmo model so full oprema
-klimatronik
-10x air beg
-abs
-centralno so dalecinsko
-cd radio orginalno
-17ki aluminski bandazi
-dva kluca so dalecinsko
-polu koza
-kozen volan
-komandi na volan
-sport kopce
-svetla za magla
-voziloto e so pominati 170000km so sevisna kniska
-doneseno od italija plateni se site davacki do registracija carina xomologacija prevedeni dokumenti ostanuva samo da se registrira
-bez zameni
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации