Оглас од претпријатие Објавени: мар. 28 2019 05:55

Opel Astra cosmo opc 1.7cdti

ЕУР

Објавени: мар. 28 05:55
Прегледи: 140
opel astra 1,7cdti 74kw 101ks isuzo motor mnogu ekonomicen 5l na 100km proivedena 2005god cosmo so naj ful oprema
-klimatronik
-4xairbeg
-cd radio
-aluminski bandazi
-polu kozen enterier
-elektrika na stakla
-elektrika na retrovizori
-trokrak kozen volan
-komandi na volan
-dva kluca
-centralno so dalecinsko
-i druga oprema
-voziloto e doneseno od italija plateni se site davacki do registracija carina tix xomologacija prevedeni dokumenti
bez zameni
-cenata ne e fiksna
-site koli se so full oprema i plateni davacki do registracija
-----elit auto srl auto plac----
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации